Örgü Paspas Modelleri

Örgü Paspas Modelleri

Evimizin hemen hemen her köşesinde kullandığımız paspaslar bazen hayat kurtarıcı rol oynayarak evimizdeki bazı kötü görünen alanlarımızı kapamamızı sağlar bazende dekor amaçlı kullanırız. Bu yazımızda sizleri farklı ve değişik tasarımlarla örülmüş örgü paspas modelleriyle buluşturmak istedik. Her zaman karşılaştığınız klasik paspas örneklerinden ziyade hayvan figürleriyle yapılmış değişik geometrik şekillerle süslenmiş paspas modellerini galerimizde bulabileceksiniz. Umarım […]

Evimizin hemen hemen her köşesinde kullandığımız paspaslar bazen hayat kurtarıcı rol oynayarak evimizdeki bazı kötü görünen alanlarımızı kapamamızı sağlar bazende dekor amaçlı kullanırız. Bu yazımızda sizleri farklı ve değişik tasarımlarla örülmüş örgü paspas modelleriyle buluşturmak istedik.

Her zaman karşılaştığınız klasik paspas örneklerinden ziyade hayvan figürleriyle yapılmış değişik geometrik şekillerle süslenmiş paspas modellerini galerimizde bulabileceksiniz. Umarım bir tanesini deneyerek sizde güzel bir paspas örneği ortaya çıkarabilirsiniz.

Sizler için oluşturduğumuz galerimizden beğendiğiniz herhangi bir tığişi veya şiş örgü paspas modelini deneyerek sizlerde evleriniz için farklı tasarımlar uygulayarak evinizin dekorasyonuna katkı sağlamış olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar