Örgü Battaniye Modelleri

Örgü Battaniye Modelleri

Örgü Battaniye Modelleri Merhabalar örgü örmeyi seven bayanlar sizler için  bugün netten derlediğim örgü battaniye modelleri ve yapılışları ile ilgili resimli galerimizi paylaşmak istiyorum. örgü battaniyeleri ,  soğuk havalarda geceleri ısınmak amacıyla kullanılan gündelik eşyalardan bir tanesidir. Hazır  battaniyeler olabileceği gibi örgü ile yapılan harika battaniyelerde gündelik hayatta çok fazla tercih edilenler arasındadır  . El örgüsüne […]

Örgü Battaniye Modelleri

Merhabalar örgü örmeyi seven bayanlar sizler için  bugün netten derlediğim örgü battaniye modelleri ve yapılışları ile ilgili resimli galerimizi paylaşmak istiyorum. örgü battaniyeleri ,  soğuk havalarda geceleri ısınmak amacıyla kullanılan gündelik eşyalardan bir tanesidir. Hazır  battaniyeler olabileceği gibi örgü ile yapılan harika battaniyelerde gündelik hayatta çok fazla tercih edilenler arasındadır  . El örgüsüne meraklı olan ve bu tür bir ürün örmek isteyen kişiler için birbirinden farklı birçok battaniye modeli bulunmaktadır. Kişiler sitemizi ziyaret edebilir ve örgü battaniye yapılışları ile ilgili videolara ve örgü battaniye yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz.

 

sevgili elisimarketi.com takıpçileri  örgü battaniye günümüzde bayanların sıklıkla merak ettiği konuların başında gelmektedir. Bebekler için çok tercih edilen örgü bebek battaniye modellerini inceleyerek güzel battaniye modelleri öğrenebilirsiniz. Yeni doğan bebekler ile 1 yaşına gelmiş olan çocuklar için çok tercih edilen örgü bebek battaniye modelleri günümüzde çeşitlilik göstermektedir.

Şiş  örgü bebek battaniye , tığ örgü bebek battaniye  ve tunus işi bebek örgü battaniye modelleri gibi örme araçlarıyla yapılan örgü battaniye hem şık bir görsele sahiptir hem de soğuğa karşı koruma özelliği ile çok tercih edilmektedir.farklı örnek ve örgü teknikleri ile sizler de harikalar yaratabilirsiniz.Bunun için alize örgü bebek battaniyeleri ve nako örgü bebek battaniyeleri en çok tercih edilenler arasındadır.

 

Çeşit çeşit çeşit örgü battaniye modelleri günümüzde çokça moda olan ev eşyalarından biridir.örgü battaniyeler soğuk bir kış akşamı sıcak kahvelerimiz ile bize eşlik eden ya da evlerimizdeki koltuklarımızı süsleyen bu battaniyeler zevkli ve tarz sahibi hanımların günümüzde tercih ettiği bir eşya haline gelmiştir. Örgü kültürü Türk kültürünün bir parçası olan bir durum olup sadece battaniyeler ile sınırlı kalmayıp patiklerimizde, kazaklarımızda, yeleklerimizde  kullandığımız bir el işi yöntemidir. Deklarasyon ve güzellik anlayışının değiştiği ve mistik bir hava yakalamak isteyenlerin bir tercihi de bu örgü battaniyelerdir.

Genellikle kış aylarında kullanılan örgü battaniye modelleri kadınlar  tarafından tercih edilip kullanılmaktadır. Şiş ile örülen battaniye modelleri rengârenk iplerle ve değişik modellerle kullanıcılar örmekte kullanmaktadır. Kullanıcılar genellikle tığ işi bebek battaniyeleri sık iğne, tırabzan ve zincir ile yaptıkları bebek battaniyelerini yapmaktadırlar. bebek örgü battaniyeler ve çocuk örgü battaniyeler tırabzan ve düz kareler ile ilmek ilmek battaniyeler  üzerine işlemektedirler.örgü battaniye-10

örgü battaniyelerin yapılışları konusunda sitemiz içerisinde değişik modellerin yapılışını anlatan yazılar ve videolarımız bulunmaktadır. Dilerseniz sitemiz içerisinde bulunan örgü battaniye yapımı konusundaki yazılar içerisinde ortaya çıkacak ürünlerin detaylı bir şekilde fotoğraflarına da ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizlere tarifi sunulan ve örecek olduğunuz battaniyeyi görsel olarak da görmüş olursunuz.

Battaniye modelleri ve yapılışları kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. Aynı battaniye örnek ve yapılışları olan çeşitli modelleri farklı renklerde ipler kullanarak çok daha şahane modeller üretmeniz de mümkündür. Bu konuda renk ve model  tamamen kişinin yaratıcılığına ve zevkine kalmış olan bir iştir.

Battaniye örgüsü yaparken kullanacak olduğunuz malzemelerin başında şiş ya da tığ gelmektedir. Sitemizi incelediğinizde tığ işi battaniye modelleri ve yapılışları konusunda da detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Sitemizde battaniye konusunda birbirinden özel ve güzel modeller arasından dilediğinizi seçerek o model ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve örgünüzü bu şekilde örebilirsiniz. Sitemiz sürekli olarak yeni modeller ile güncellenmektedir. Siteyi sürekli takip etmeniz yeni modelleri görmeniz açısından avantajınıza olacaktır.

Sitemize girdiğiniz zamam örgü battaniye yapılışı ve örnekleri ile ilgili her şey bulabilirsiniz. Bu konu hakkında hem resimleri ve hem de videoları izleyebilirsiniz. Bu yıl kış sezonu için sitemizde harika örgü battaniye yapılışları ile karşılaşacaksınız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Eğer erkek bebekler için battaniye örgüleri arıyorsanız mavi tonlarında, kız bebekler için ise pembe tonlarında yapılmaktadır. Rengârenk battaniye modelleri de bulunur. Küçük kareler şeklinde örgü modelleri vardır.

Bu kareler içerisinde de kalpler işlenmiştir. Bu battaniye modeli hem erkek hemde kız bebeklere göre uygundur. Hem de çok şık bir battaniye modelidir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bir renkte her tonlarda örgü battaniye yapılabilir. Çiçek desenlerinde, yuvarlak desenlerde, kare, üçgen desenler hem kız ve hem de erkek bebeklere uygun olan modellerdir.

Rengârenk desenlerde olan modellerde erkek bebekler ve kız bebeklere de uygundur. Bunu sakın unutmayınız.Bu sayede hem eğlenceli hem de boş vakitlerinizi geçirmiş de olacaksınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar