GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTEN KARIŞIM

GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTEN KARIŞIM

GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTEN KARIŞIM GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARDAN KURTULMAK İSTİYORSANIZ ÇARESİ BU KARIŞIM… Oldukça düşük kalorili ayı zamanda lezzetli ve sağlıklı olan yiyecek tarifimizi denemek ister miydiniz? Üstelik her zaman kolayca bulunan malzemelerle. İşte yağ yakan yoğurtlu tarifimi.Beslenme uzmanlarının son yaptığı açıklamalara göre yağ yakmak için yoğurt ve hardal oldukça etkili bir besin. Yağ yakımınızı […]

GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTEN KARIŞIM

GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARDAN KURTULMAK İSTİYORSANIZ ÇARESİ BU KARIŞIM…
Oldukça düşük kalorili ayı zamanda lezzetli ve sağlıklı olan yiyecek tarifimizi denemek ister miydiniz? Üstelik her zaman kolayca bulunan malzemelerle. İşte yağ yakan yoğurtlu tarifimi.Beslenme uzmanlarının son yaptığı açıklamalara göre yağ yakmak için yoğurt ve hardal oldukça etkili bir besin. Yağ yakımınızı hızlandırmak için karışımları da bir takım hususlara dikkat ederek hazırlamamız gerekiyor.İşte uzman diyetisyenlerin açıkladığı yağ yakmamıza yardımcı karışım tarifi.
Malzemelerimiz;
1 Kase semizotu
2 Çorba kaşığı yoğurt
1 Miktar karabiber
1 Kaşık hardal
GÖBEK ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARDAN KURTARAN KARIŞIMIN HAZIRLANIŞI
İlk olarak yoğurdu kasenin içine ekleyip iyice çırpın. Sonrasında yoğurdun içine hardal ekleyin. Hardallı yoğurdu,doğranmış semizotunun üzerine dökerek karıştırın.Yemeye başlamadan önce üzerine karabiber serpiştirerek yiyebilirsiniz.
Göbek Çevresindeki Yağlardan Kurtulmak İstiyorsanız Çaresi Bu Karışım

= DOKTOR KONTROLÜNDE TEDAVİ OLMASI GEREKEN DURUMLAR İÇİN BU TÜR TARİFLERİ DİKKATE ALMAYINIZ!!!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar