Boncuklarla Gül Ve Saksı Çiçek Nasıl Yapılır ?

Boncuklarla Gül Ve Saksı Çiçek Nasıl Yapılır ?

Mini Boncuklarla Gül Ve Saksı Çiçek Nasıl Yapılır ? Boncuktan dekoratif saksı gül yapımın paylaşıyoruz.Kum boncuklar ve kum boncuklaradan biraz daha büyük boncuklar ve ince bir tel yardımıyla boncuktan gül yapımının nasıl olduğunu resimlerle paylaşmaya çalışacağız.Boncuk renkleri çok canlı olduğundan gül motifide çok canlı ve harika duruyor denemeye değer dekorasyon amaçlı veya süslemeleriniz de kullanabilirsiniz.İnce […]

Mini Boncuklarla Gül Ve Saksı Çiçek Nasıl Yapılır ?
Boncuktan dekoratif saksı gül yapımın paylaşıyoruz.Kum boncuklar ve kum boncuklaradan biraz daha büyük boncuklar ve ince bir tel yardımıyla boncuktan gül yapımının nasıl olduğunu resimlerle paylaşmaya çalışacağız.Boncuk renkleri çok canlı olduğundan gül motifide çok canlı ve harika duruyor denemeye değer dekorasyon amaçlı veya süslemeleriniz de kullanabilirsiniz.İnce bir tel ve renkli boncuklarımızı buldukdan sonra işe başlayabiliriz.
Gül motifi sadece boncuktan yapılmıyor örgü gül motifi nasıl yapılır ?Konumuzu incelediğinizde örgü veya tığ işi gül motifi nasıl yapılır bunu da öğrenmiş olacaksınız. Konularımızda sürekli farklılıklara yer vermeye ve tüm kullanıcılarımızın ilgi alanlarına hitap etmek istiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar