BEBEK ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

BEBEK ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

BEBEK ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ Kız bebek örgü hırka örülmüş örnekler ve resimler sunmaktayız.Erkek bebek hırka ve anlatımlı resimli örnek paylaşarak kolayca örmenize yardımcı olmak istiyoruz. Erkek bebek hırka nasıl örülür? Hırkaya nerden başlanmalı? Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır . www.cibinlikdemiri.com […]

sipraşlhırka

1377972573

BEBEK ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ
Kız bebek örgü hırka örülmüş örnekler ve resimler sunmaktayız.Erkek bebek hırka ve anlatımlı resimli örnek paylaşarak kolayca örmenize yardımcı olmak istiyoruz.
Erkek bebek hırka nasıl örülür? Hırkaya nerden başlanmalı? Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır . www.cibinlikdemiri.com sitemizde resimli ve anlatımlı örgü modelleri ile kolayca örgü örebilirsiniz,ayrıca resimleriniz ve videolarınız varsa burdan paylaşabilirisniz
Annelerimiz için örgü hırka modelleri sunduk ; Bazıları iğne oyası bazıları tığ işi,bazıları ise şiş ile örülmüştür
Örgü hırkalardar gül ve ya çiçek desen kare desen göz nuru ile sanata dönüşüyor.
Örgü bebek hırkası çok şirindir, değil mi? Bebeklerimiz için bir şeyler örmekten zevkli şey var mı zaten? Birbirinden şirin örgü bebek kışlık hırka modelleri için doğru yerdesiniz. Bebek hırkası araması da yapmalısınız bu arada.Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmelidir.
Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?Bebek örgü yelek ve hırkasına çiçek deseni,gemi desen,hayvan figürü yapılışı için sitemizi takip edebilirsiniz.
Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır.
Resimli ve anlatımlı bebek örgü Bebek Örgü Modelleri Kız bebekler için elde örülmüş,örgü şapka,bere,bandana ve elbise modelleri Tığ,şiş ve farklı örgü teknikleri ile en kaliteli iplerle örülmüş örgü örnekleri Anne adaylarının evde örebileceği,örgü anlatımlı örgü görselleri Amacımız bizim beğendiklerimiz sizinde beğenebileceğiniz modelleri paylaşmaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar