Bayan Örgü Hırka Modelleri

Bayan Örgü Hırka Modelleri

Bayan Örgü Hırka Modelleri Kolay örülebilecek hırka örnekleri ile, kış mevsimini şık bir görünümle geçirebilirsiniz. Kolay bir örgü tasarımına sahip olan bu hırkalar, hem  çeyizleriniz için hem günlük kullanım için  hem de gezmeye giderken rahatlıkla giyebileceğiniz tasarımlara sahip. Yumuşak bir hırka istiyorsanız, yün  seçimini de yumuşak tercih etmelisiniz. Ayrıca, yumuşak hırkaların temelinde şiş ile örmek […]

Bayan Örgü Hırka Modelleri

Kolay örülebilecek hırka örnekleri ile, kış mevsimini şık bir görünümle geçirebilirsiniz. Kolay bir örgü tasarımına sahip olan bu hırkalar, hem  çeyizleriniz için hem günlük kullanım için  hem de gezmeye giderken rahatlıkla giyebileceğiniz tasarımlara sahip.

Yumuşak bir hırka istiyorsanız, yün  seçimini de yumuşak tercih etmelisiniz. Ayrıca, yumuşak hırkaların temelinde şiş ile örmek gelmektedir. Salaş bir örgü tekniği ile, salaş bir hırka oluşturabilirsiniz. Yumuşak ip seçimi yaparken, kaşındırmayacak yapıya sahip olmasına dikkat etmenizi öneriyorum. Bunun dışında, renk seçimini tamamen size bırakıyorum.Yukarıda ki görsellerde yer alan örnekleri inceleyerek, nasıl yapıldığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. En basit örgü tekniği kullanılarak yapılan bu hırkaları, siz de çok kısa sürede ve kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Kalın şiş kullanırsanız, daha salaş bir hırka ortaya çıkarabilirsiniz. İnce şiş ile, sıcak tutan kalın bir hırka örmüş olursunuz. İnce şiş ile örülen hırkalar biraz daha fazla zaman almaktadır. Kalın şiş ile örerseniz, bir günde bile hırkanızı giyilebilir hale getirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar