2018 Tığ Oyası Yemeniler

2018 Tığ Oyası Yemeniler

2018 Tığ Oyası Yemeniler Modern tığ oya örnekleri ile yazma kenarlarına işleme yaparak siz de yemeni ve çeyizlik yazmalarınızı çok daha şık hale getirebilirsiniz. Bu ürünler her sene çok tercih edildiği için en özgün örnekleri temin ederek kendi satışınızı da gerçekleştirmeniz mümkün. Tığ işlemelerini yeni öğrenecekler de kolay bir şekilde alışabileceklerdir. Yazma kenarlarına tığ işlemesi […]

2018 Tığ Oyası Yemeniler

Modern tığ oya örnekleri ile yazma kenarlarına işleme yaparak siz de yemeni ve çeyizlik yazmalarınızı çok daha şık hale getirebilirsiniz. Bu ürünler her sene çok tercih edildiği için en özgün örnekleri temin ederek kendi satışınızı da gerçekleştirmeniz mümkün. Tığ işlemelerini yeni öğrenecekler de kolay bir şekilde alışabileceklerdir. Yazma kenarlarına tığ işlemesi yapan ev hanımları bu iş ile kazanç elde etmektedir. Hobilerinizi bu şekilde siz de gelir kaynağına dönüştürmek için en çok tercih edilen tığ oyası örneklerini bulmakla işe başlayın ve işleme detaylarını ve en güzel tığ oyası nasıl yapılır püf noktalarınıa bulup en iyi şekilde öğrenin.

Tığ oyaları en eski zamanlardan beri devam eden güzel geleneklerimizden birisidir. Özellikle yazma kenarında uygulandığı zaman ürünlere hareketlilik ve muhteşem görsellik kazandırmaktadır. Günümüzde yeniden trend bir el işi örneği olarak kendisini gösteren tığ oya örnekleri için bu görsellere göz atarak başlamak yazmalarınız için en iyisi olacaktır. Malzemeleri aldıktan sonra kolayca teknikleri öğrenebilir ve dilediğiniz gibi tığ işlemeleri ile modeller üretmeye başlayabilirsiniz. Bir araya gelerek yapılabilecek en keyifli hobiler arasında da sayılmaktadır. Çeyiz içerisinde mutlaka yer alması gereken parçaları tığ inceliği ile hazırlamak da çok iyi olacaktır.

Ev tekstili ürünlerine hareketlilik ve şıklık katacak detayları istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Penye iplerle hazırlanabilen birçok ürünü de tığ işlemesine uyarlayabilirsiniz. Daha ince işlemeler ile de dantelin şıklığını havlu kenarlarına ve yemeni kenarlarına kazandırmak mümkün olacaktır. Yazma kenarına işlenen tığ oyası modelleri sonucunda tülbent ve şallar elde edebilir, bu ürünleri sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi bu işin ticaretini yaparak da aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Modern tığ oya örnekleri ile siz de en geleneksel işlemelerimize başlayın ve yazma modellerinizi kolay bir şekilde çok daha kullanışlı hale getirebileceğinizi görün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar