2018 Örgü Bebek Yelek Modelleri

2018 Örgü Bebek Yelek Modelleri

Erkek bebek örgü yelek   soğuk günlerde bebeğinizi sımsıkı saracak. Kendi el emeğinizle sağlıklı örgüler yaparak, içiniz rahat bir şekilde bebeğinizi giydirebilirsiniz. Hazır satılan ürünlerin içeriğinde kimyasal boya ve maddeler olduğu söylendiği için, son zamanlarda el emeğine ilgi artmış durumdadır. Özellikle örgüye ve örgü örmeye heves arttığından için , hemen hemen herkes örgü kıyafetler kullanmaktadır. Hiç […]

Erkek bebek örgü yelek   soğuk günlerde bebeğinizi sımsıkı saracak. Kendi el emeğinizle sağlıklı örgüler yaparak, içiniz rahat bir şekilde bebeğinizi giydirebilirsiniz. Hazır satılan ürünlerin içeriğinde kimyasal boya ve maddeler olduğu söylendiği için, son zamanlarda el emeğine ilgi artmış durumdadır.

Özellikle örgüye ve örgü örmeye heves arttığından için , hemen hemen herkes örgü kıyafetler kullanmaktadır. Hiç örgü bilmeyen bir insan bile anne olduktan sonra örgüye merak salmış durumdadır.

Son zamanlarda çok fazla örgü çeşidi ortaya çıkmıştır. Siz de bu örgü çeşitlerinin nasıl yapıldığını öğrenerek hemen kendi yeleğinizi örmeye başlayabilirsiniz. Örneğin Tunus işi örgü modeli her örgü çeşidine çok yakışan bir modeldir.

Kız bebek örgü yelek ;kollu ,kolsuz, kapüşonlu, düğmeli, bağlamalı gibi tarzlarda çeşitlendirilerek örülebilir. Yelekle birlikte diğer parçaları örerek, hoş bir kombin oluşturabilirsiniz.

 bebek örgü yelekler  kız çocuklar için ve erkek çocukları için çok farklı modellere sahiptir. İster tek renk ile   modelinizi örebilir, isterseniz de birden çok rengi bir araya getirerek örebilirsiniz. Genellikle beyaz renk örgü modeli, her iki cinsiyet için de ideal renkler arasındadır.Kız bebek yelekleripembe, kırmızı, yeşil, sarı, turuncu, mor ve daha pek çok farklı renklerde örülebilir.

Örgü örme konusunda işin uzmanı olan tüm örgü severler,kız bebek örgü yelek örnekleri  ve erkek bebek örgü örnekleri   ile çocuklarınıza ve torunlarınıza güzel yelekler örüp, onların sıcak bir kış geçirmesini sağlayabilirsiniz. Şiş  örgü örnekleri ile  örebileceğiniz gibi, tığ ve tunus işi ile de örebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar