2018 Bayan Örgü Modelleri

2018 Bayan Örgü Modelleri

2018 Bayan Örgü Modelleri El emeği ürünler hayatımızın her alanında var olmuştur ve var olacaktır. Çünkü el emeği ürünlerin değeri bizim için her zaman başka olmuştur. Bunu çeyiz sandıklarımızdan, kıyafetlerimize evimizin her köşesine   her yerde görmek mümkündür. El örgüsü kazaklar, yelekler, hırkalar ,elbiseler ,bereler,atkılar ,boyunluklar  vb bugün de halen daha kullanılmaya devam etmektedir. Örgünün zarafeti, […]

2018 Bayan Örgü Modelleri

El emeği ürünler hayatımızın her alanında var olmuştur ve var olacaktır. Çünkü el emeği ürünlerin değeri bizim için her zaman başka olmuştur. Bunu çeyiz sandıklarımızdan, kıyafetlerimize evimizin her köşesine   her yerde görmek mümkündür. El örgüsü kazaklar, yelekler, hırkalar ,elbiseler ,bereler,atkılar ,boyunluklar  vb bugün de halen daha kullanılmaya devam etmektedir. Örgünün zarafeti, şıklığı her zaman başka olmuştur.

Bayanlar hırkaları daha çok kış aylarında tercih ediyorlardı ancak karşımıza öyle modeller çıkıyor ki artık ilkbahar ve yaz aylarında da rahatlıkla kullanabileceğimiz tarzda modeller de ortaya çıkmıştır. İnce iplerle ve yünlerle  tığ işi ile yapılan hırkalar yaz aylarında çok rahat tercih edilebilir. Çok farklı birbirinden şık, zarif, gösterişli ve sade hırka  modelleri vardır. File desenli tığ ile örülen modeller yaz aylarında kullanmak için uygundur. Ayrıca şiş ile örgü bilmeyen bayanlar içinde kolaylık sağlamaktadır. Düz file şeklinde istediğiniz boyutta örüp daha sonra üzerine çiçek yaprak desenleri işleyerek boyun ve yaka kısımlarına ekler yapabilirsiniz. Tek renk beyaz iple örebileceğiniz gibi iki, üç renk birden  fazla yün kullanarak rengarenk cıvıl cıvıl bir hırkaya da sahip olabilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi özel bir davete giderken de klasik parçalarla kombinleyerek çok rahat kullanabilirsiniz.

Hırkalar sonbahar ve kış aylarında daha sık kullanılan dış kombin parçalarından biridir. Kıyafet tamamlayıcı olarak da kullanılmaktadır. Özellikle de tesettürlü bayanlar pantolon üzerine çok şık kombinler yaparak kullanmaktadırlar. Yere kadar uzanan örgü hırka modelleri olduğu gibi diz kapağına kadar veya daha kısa tarz da  olan örgü hırka modelleride mevcuttur.

Yeni ve şık örgü hırka modelleri günlük kullanım için veya çeyizlerinizde bulunması için arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek karar verebilir ve istediğiniz modeli örmeye başlayabilirsiniz. Modellerimizi incelediğinizde sizinde aklınıza yatacak bir parçayı mutlaka bulacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar